Cesta k textu na webu --> www.ceskoprotichudobe.cz > Kalendář

Eurizons - stánky na Andělu

Termín konání:  04.09.2007

Region:  Praha

„Eurizons“ je projekt INEX-SDA, který probíhá ve spolupráci se sedmi neziskovými organizacemi z Evropy. Jde o mezinárodní kampaň, během které padesát mladých Evropanů cestuje z Rigy do Bruselu autostopem.

Na ulicích osmi evropských měst upozorňují na problémy rozvojových zemí a informují o možnostech, jak se na řešení těchto problémů aktivně podílet jako občané a spotřebitelé. 

Přijďte se 4.září 2007 13:00 - 17:00 podívat do Prahy na prostranství u metra Anděl!
Podpoříte tak jedinečnou kampaň Eurizons, strávíte odpoledne plné zážitků, her, divadla, nových poznatků a zajímavých setkání.
Kromě "stopařů" tam budou i stánky řady neziskových organizací - INEX-SDA, Společnost pro Fair Trade a rozvojové vzdělávání, ADRA, ARPOK, Nadace Divoké Husy a kampaň Česko proti chudobě (bude tam tedy možné získat bílé pásky a další materiály).

 

Večerní program v ROCK CAFÉ:

OD 17h filmy s rozvojovou tématikou
OD 19h KONCERT
BENGAS
BUDOÁR STARÉ DÁMY
CHOCOLATE JESUS

 

plakát akce PDF 900 kB...

PDF plakát akce  [PDF, 900 kB]


INEX-SDA je českou nevládní a neziskovou organizací se sídlem v Praze. Zprosředkovává vysílání lidí na krátkodobé i dlouhodobé
dobrovolnické projekty, realizuje projekty rozvojového vzdělávání. V rámci programu GLEN vysíláme dobrovolníky na projekty v rozvojových zemích. Více info na www.inexsda.cz.

 

 

 zatím bez komentářů 

 

 Zanechte komentář 

jméno

e-mail (nebude zobrazen)

Jaký je součet 3 a 5 ? (povinné - ochrana proti spamu)

  

 

Na světě žije 2,2 miliardy dětí, pod hranicí chudoby jich žije 1 miliarda. Každé druhé dítě na této planetě je připraveno o své dětství v důsledku chudoby - ohroženo podvýživou nebo hladem, AIDS a dalšími nemocemi. 1.cíl

1.cíl
Odstranit extrémní chudobu a hlad

Obrázky k cílům MDG jsou práce studentů Střední grafické školy Hollar v Praze