Cesta k textu na webu --> www.ceskoprotichudobe.cz > Kalendář

Benefiční koncert ADRA

Termín konání:  03.12.2011

Region:  Praha

Benefiční koncert ET IN TERRA PAX se uskuteční v sobotu 3. prosince od 18 hodin v netradičním prostředí dopravní haly Národního technického muzea (Kostelní 42, Praha 7). Výtěžek z letošního koncertu poputuje na podporu ADRA dobrovolnických center. Tímto koncertem si tak zároveň připomene končící Evropský rok dobrovolnictví.

Mezi historickými lokomotivami a automobily vystoupí komorní smyčcový orchestr Camerata Bohemica, violoncellista Tomáš Strašil, harfistka Hedvika Jouzová, Smíšený sbor ČVUT a Salvátorská schola. Na programu jsou skladby Leoše Janáčka, Jana Jakuba Ryby, Josepha Haydna, Benjamina Brittna a dalších skladatelů.

Koncert pořádá humanitární organizace ADRA ve spolupráci se sdružením Setkání s hudbou a Blue Season Art Agency. Lístky v ceně 170 Kč (90 Kč pro studenty, seniory a držitele ZTP) je možné si rezervovat mailem na pr@adra.cz nebo na čísle 257 090 640. Více informací naleznete v přiložené pozvánce a také na webových stránkách ADRA.

Ke stažení

náhled 664_et_in_terra_pax___2011.jpg

 

 zatím bez komentářů 

 

 Zanechte komentář 

jméno

e-mail (nebude zobrazen)

Jaký je součet 3 a 7 ? (povinné - ochrana proti spamu)

  

 

Na této planetě nemůžeme dosáhnout rozvoje a trvalého míru, pokud budou ženy ve společnosti nadále odsouvány do podřadných, často nebezpečných a úmorných společenských pozic. 3.cíl

3.cíl
Prosazovat rovnost pohlaví a posílit roli žen ve společnosti

Obrázky k cílům MDG jsou práce studentů Střední grafické školy Hollar v Praze