Cesta k textu na webu --> www.ceskoprotichudobe.cz > Kalendář

Z místa na místo

Termín konání:  06.06.2013 - 28.06.2013

Region:  Praha

V nových suterénních prostorách Českého centra Praha bude od 6. června 2013 k vidění komponovaný projekt s názvem Z MÍSTA NA MÍSTO. Jeho ambicí je nalezení odpovědi na otázky „Proč a jak se lidé i věci v dnešním propojeném světě pohybují? Jak dát náš běžný život do souvislosti s životem lidí v jiných částech světa?“.

Nedílnou součást tvoří interaktivní výstava Supermarket svět (odbornou garanci této části projektu poskytl Petr Nikl). Další část přehlídky s názvem Colors of My Life představí fotografie a kresby dětí z různých rozvojových zemí. K vidění budou též práce vítězů výtvarné soutěže žáků tuzemských základních škol a Českých škol bez hranic.

Projekt organizuje Program globálního rozvojového vzdělávání PRVák nevládní organizace ADRA ve spolupráci s Českými centry. Koná se pod záštitou Karla Schwarzenberga, místopředsedy vlády a ministra zahraničních věcí ČR.

Více: www.adra.cz/prvak/vystava-z-mista-na-misto

Ke stažení

 

 zatím bez komentářů 

 

 Zanechte komentář 

jméno

e-mail (nebude zobrazen)

Jaký je součet 3 a 6 ? (povinné - ochrana proti spamu)

  

 

V roce 2003 žilo v Německu, Francii, Řecku a Itálii dohromady 10,6 milionů dětí. Stejný počet jich v tomtéž roce celosvětově zesnulo. V naprosté většině těchto případů tomu šlo předejít. 4.cíl

4.cíl
Snížit dětskou úmrtnost

Obrázky k cílům MDG jsou práce studentů Střední grafické školy Hollar v Praze