Cesta k textu na webu --> www.ceskoprotichudobe.cz > Kalendář

Profesionalizace pracovníků regionálních NNO

Termín konání:  11.06.2007

Region:  Olomouc

Dovolujeme si Vás pozvat na školení Profesionalizace pracovníků regionálních NNO a oblastních Charit zabývajících se zahraniční rozvojovou spoluprácí. Cílem tohoto školení je doplnění znalostí především na poli propagace a komunikace s médii. Součástí programu bude představení ZRS České republiky, jejích cílů, projektů i institucionálního zaštítění. Věříme, že toto školení mimo jiné přispěje k trvalé integraci ZRS do veřejného prostoru.

Školení je poskytováno zdarma a je určeno pracovníkům regionálních NNO, oblastních Charit i ostatním zájemcům včetně dobrovolníků,
novinářů, studentů, donorů a představitelům místní samosprávy.

Školení se uskuteční 11.6.2007 od 9h do cca 16.00 v budově Arcidiecézní Charity, Křížkovského 6, 779 00 Olomouc, 1.patro v prostorách VOŠ. Během školení je zajištěno malé občerstvení a poskytnuta pauza na oběd.

Z důvodu zajištění dostatku studijních materiálů, uvítáme pokud nám Vaši předpokládanou účast sdělíte na níže uvedené kontakty. V případě jakéhokoli dotazu se prosím obracejte na:
Mgr. Martin Zamazal,
vedoucí humanitárního oddělení ACHO, 
tel. +420 58 8519469, martin.zamazal@caritas.cz 
www.acho.charita.cz

Těšíme se na Vaši účast. Charita Česká republika.

 

 zatím bez komentářů 

 

 Zanechte komentář 

jméno

e-mail (nebude zobrazen)

Jaký je součet 1 a 1 ? (povinné - ochrana proti spamu)

  

 

Na této planetě nemůžeme dosáhnout rozvoje a trvalého míru, pokud budou ženy ve společnosti nadále odsouvány do podřadných, často nebezpečných a úmorných společenských pozic. 3.cíl

3.cíl
Prosazovat rovnost pohlaví a posílit roli žen ve společnosti

Obrázky k cílům MDG jsou práce studentů Střední grafické školy Hollar v Praze