Cesta k textu na webu --> www.ceskoprotichudobe.cz > Kalendář

Prezentace na Veletrhu neziskových organizací

Termín konání:  24.04.2009

Region:  Praha

V pátek 24. dubna se budeme účastnit  10. jubilejního ročníku Veletrhu neziskových organizací (tzv. NGO Market),  v prostorách La Fabriky na ulici Komunardů 30 na Praze 7.

Veletrh neziskových organizací je jednodenní akce, která umožňuje českým i zahraničním „neziskovkám“ prezentovat svou práci široké veřejnosti. Letošním sloganem „Pomáhat není luxus“, chce akce motivovat širokou veřejnost k podpoře neziskového sektoru.

Na Veletrhu mají organizace aktivní ve vzdělávání, dobrovolnictví, oblasti lidských práv, environmentální problematice a dalších oblastech možnost představit své aktivity široké veřejnosti, navázat nová partnerství, zaujmout a oslovit sponzory a dobrovolníky, ale i získat nové vědomosti potřebné pro úspěšné vedení své organizace.

I letos bude program Veletrhu obohacen o sérii doprovodných akcí. Specializované semináře a diskuse o aktuálních problémech neziskového sektoru budou určeny především zástupcům neziskových organizací, ale také široké odborné veřejnosti.

V mezinárodní sekci své aktivity představí organizace ze sousedního Slovenska, Polska a Maďarska, ale také ze vzdálenějších zemí jako Taiwan, Velká Británie, Egypt a další.

V multimediální sekci v prostorách kavárny La Fabriky budou v průběhu dne promítány krátké dokumenty a spoty domácích i zahraničních neziskových organizací.

Vstup pro návštěvníky a možnost prezentace pro neziskové organizace na Veletrhu je zdarma.
Více informací naleznete na oficiální stránce Veletrhu www.forum2000.cz/ngomarket.

 

 zatím bez komentářů 

 

 Zanechte komentář 

jméno

e-mail (nebude zobrazen)

Jaký je součet 2 a 5 ? (povinné - ochrana proti spamu)

  

 

V roce 2003 žilo v Německu, Francii, Řecku a Itálii dohromady 10,6 milionů dětí. Stejný počet jich v tomtéž roce celosvětově zesnulo. V naprosté většině těchto případů tomu šlo předejít. 4.cíl

4.cíl
Snížit dětskou úmrtnost

Obrázky k cílům MDG jsou práce studentů Střední grafické školy Hollar v Praze