Cesta k textu na webu --> www.ceskoprotichudobe.cz > Kalendář

„Let´s Take Care of the Planet“

Termín konání:  09.04.2010

Region:  Praha

Národní konference projektu „Let´s Take Care of the Planet“ se koná v pátek 9. dubna 2010 od 9:00 do 13:00 hodin v Informačním centru OSN v Praze.

Projekt je zaštítěn brazilským ministerstvem školství ve spolupráci s UNESCO a UNEP a Ministerstvem životního prostředí České republiky. V jeho rámci studenti diskutují o tématu klimatických změn se svými vrstevníky z dalších evropských zemí. Projekt vyvrcholí mezinárodní konferencí v Brazílii ve dnech 5. až 10. června 2010 i za účasti českých studentů.

Realizátorem projektu v České republice je nevládní organizace Partners Czech, o.p.s. Lektory národní konference jsou Mgr. Kateřina Husová a Mgr. Radek Špáta.

Dosud proběhly semináře na čtyřech gymnáziích ze tří různých regionů Česka pod vedením odborníků na životní prostředí. Z každé z těchto škol bylo vybráno pět studentů, kteří se zúčastní národní konference. Jejím výstupem bude národní Charta odpovědnosti (Charter of Responsibilities). Na závěr budou vybráni tři studenti, kteří se za Českou republiku zúčastní mezinárodní konference v Brazílii.

Ke stažení

 

 zatím bez komentářů 

 

 Zanechte komentář 

jméno

e-mail (nebude zobrazen)

Jaký je součet 9 a 8 ? (povinné - ochrana proti spamu)

  

 

Každou minutu zemře jedna žena na následky problémů spojených s těhotenstvím, ročně více než půl milionu. 99 % těchto úmrtí se odehraje v Africe, Asii a Latinské Americe. 5.cíl

5.cíl
Zlepšit zdraví matek

Obrázky k cílům MDG jsou práce studentů Střední grafické školy Hollar v Praze