Cesta k textu na webu --> www.ceskoprotichudobe.cz > Kalendář

MDD: Víte, s čím si hrajete?

Termín konání:  01.06.2010

Region:  Praha, Brno

Podpořte kampaň Víte, s čím si hrajete? na Den dětí!

Na Den dětí v úterý 1.6. 2010 se v Praze a v Brně od 17 do 17:15 hodin budou konat shromáždění na podporu lidských práv dělníků vyrábějících hračky v čínských továrnách.

V Brně se shromáždění koná při Morovém sloupu na Náměstí Svobody, v Praze před domem hraček Sparkys v Havířské ulici (mezi ulicí Na Příkopě a Stavovským divadlem).

Přijdte nás podpořit a vyjádřit tak solidaritu s lidmi, kteří vědí, že vyrábět hračky není hračka! Bude to tiché shromáždění vsedě s papírovými maskami méďů s ofačovaným ouškem. Nebudou chybět transparenty a v Praze ani plyšový pan Béďa "made in china" se svým příběhem. Barvami shromazdeni je černá a červená, ale klidně přijďte v triku jiné barvy;) Do akce se můžete zapojit jako občanské sdružení, škola či jakákoli jiná skupina lidí. Pokud se rozhodnete připojit ve vašem městě, napište nám prosím na hracky@fairtrade.cz či na facebook a po konání akce pošlete vaše fotky či videa. Rádi je uveřejníme na našem webu a facebooku! Více informací najdete na http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=130316123650312 nebo na http://www.svetvnakupnimkosiku.cz/hracky/o-kampani.

Pořádá Společnost pro Fair Trade

 

 zatím bez komentářů 

 

 Zanechte komentář 

jméno

e-mail (nebude zobrazen)

Jaký je součet 9 a 1 ? (povinné - ochrana proti spamu)

  

 

Každou minutu zemře jedna žena na následky problémů spojených s těhotenstvím, ročně více než půl milionu. 99 % těchto úmrtí se odehraje v Africe, Asii a Latinské Americe. 5.cíl

5.cíl
Zlepšit zdraví matek

Obrázky k cílům MDG jsou práce studentů Střední grafické školy Hollar v Praze