Cesta k textu na webu --> www.ceskoprotichudobe.cz > Kalendář

NGO Market 2012

Termín konání:  11.05.2012

Region:  Praha

13. veletrh neziskových organizací se uskuteční v pátek 11. května 2012 v Národní technické knihovně v Praze (Technická 6, Praha 6 - Dejvice).

Návštěvníky letos přivítá téměř 200 organizací z celé České republiky i ze zahraničí, které představí svou činnost a témata, jimž se věnují. Veletrh organizuje Nadace Forum 2000 ve spolupráci s Městskou částí Praha 6.

Je jedno, zda se chcete stát dobrovolníkem, poznat „svět neziskovek“, dozvědět se víc o společnosti, v níž žijete, nebo si „jen“ užít den plný zábavy a nakoupit dárky pro své blízké, na veletrhu se nudit nebudete. Výstavní stánky po celý den doplní množství doprovodných akcí. Těšit se můžete na tradiční workshopy, praktické ukázky, hudbu, dobrovolnickou burzu a mnohé další aktivity.

Zvláštní pozornost bude letos věnována tématu aktivního stárnutí a solidarity mezi generacemi, kterému patří také Evropský rok 2012. Senioři tvoří stále větší část naší společnosti, ale přesto je náš pohled na ně často velmi zkreslený. Vnímáme omezení, která s sebou stáří nese, ale mnohdy si neuvědomujeme, že něco je jen jiné, a pomíjíme to dobré, co vyšší věk přináší.

Pátek je tradičním dnem konání veletrhu, letos to však bude poprvé pátek májový, a proto připravujeme také mnoho venkovních aktivit. Velkou novinkou jsou projekce dokumentárních filmů s tematikou občanské společnosti, které budou probíhat v Ballingově sálu.

Pracovní část veletrhu se zaměří na prohloubení spolupráce mezi neziskovými organizacemi a firmami. Naším cílem je posílit strategický přístup k partnerství, vzájemnou komunikaci a otevřenost.

Web: www.forum2000.cz/cz/projekty/ngomarket/2012/

Kampaň ČpCH se tradičně zúčastní na veletrhu svým stánkem.

 

 zatím bez komentářů 

 

 Zanechte komentář 

jméno

e-mail (nebude zobrazen)

Jaký je součet 2 a 8 ? (povinné - ochrana proti spamu)

  

 

Obchodní bariéry ze stran bohatých zemí stojí rozvojové země asi 100 miliard ročně - skoro dvakrát více, než dostanou v rámci rozvojové polupráce. 8.cíl

8.cíl
Budovat světové partnerství pro rozvoj

Obrázky k cílům MDG jsou práce studentů Střední grafické školy Hollar v Praze