Cesta k textu na webu --> www.ceskoprotichudobe.cz > Kalendář

Zahájení výstavy Kapka po kapce

Termín konání:  29.08.2012

Region:  Praha

iCentrum OSN v Praze

Srdečně Vás zveme na zahájení výstavy Kapka po kapce, ve středu 29. srpna 2012 v 17:00 hod.,v Evropském domě, Jungmannova 24, Praha 1.

Výstavu zahájí vedoucí Zastoupení Evropské komise v České republice Jan Michal a vedoucí Informačního centra OSN v Praze Michal Broža.

Na výstavě jsou ke shlédnutí práce 30 finalistů soutěže Organizace spojených národů zaměřené na ochranu vody. Vybíralo se z více než 3 500 návrhů sociální reklamy z celkem 45 evropských států. Projekt Kapka po kapce je součástí globální kampaně Budoucnost, kterou chceme na podporu Konference OSN o udržitelném rozvoji Rio+20.

V České republice výstavu společně připravily Informační centrum OSN v Praze a Zastoupení Evropské komise v České republice. Evropská komise nedávno spustila osvětovou kampaň Generation Awake, která podobně jako Kapka po kapce míří na udržitelné využívání a spotřebu vody.

RSVP: knihovna@evropskydum.cz, Tel.: 255 708 255

 

 zatím bez komentářů 

 

 Zanechte komentář 

jméno

e-mail (nebude zobrazen)

Jaký je součet 6 a 6 ? (povinné - ochrana proti spamu)

  

 

Každou minutu zemře jedna žena na následky problémů spojených s těhotenstvím, ročně více než půl milionu. 99 % těchto úmrtí se odehraje v Africe, Asii a Latinské Americe. 5.cíl

5.cíl
Zlepšit zdraví matek

Obrázky k cílům MDG jsou práce studentů Střední grafické školy Hollar v Praze