Cesta k textu na webu --> www.ceskoprotichudobe.cz > Kalendář

Dobrovolníci pro rozvojovou pomoc Africe

Termín konání:  25.10.2014 - 26.10.2014

Region:  ČR

Vážení přátelé,
ráda bych Vás pozvala na seminář „Dobrovolníci pro rozvojovou spolupráci v Africe“, který se bude konat o víkendu 25.-26.10.Liškově mlýně v Milešově (Střední Čechy).

Dozvíte se mnoho zajímavých informací o práci v rozvojových projektech, které kladou důraz na trvalou udržitelnost a aktivní přístup při práci s místními komunitami.
Seminář je veden aktivní formou a připraveny jsou i různé workshopy.

Po semináři se budete moci v případě zájmu více zapojit do projektů Centra Narovinu tady v ČR. Především hledáme další zodpovědné koordinátory pro projekt „Adopce afrických dětí“, dobrovolníky na zajištění výstav a propagace projektů, pomocníky na zpracování grafiky, videí a prezentací projektů v Keni, administrativní výpomoc, specialisty na propagaci na internetu, atd.

Více informací naleznete v přiloženém letáčku.

Chtěla bych Vás velmi poprosit o pomoc s propagací kurzu. Pokud víte o někom, koho by kurz mohl zaujmout, prosím přepošlete mu letáček. Pokud máte možnost vyvěsit letáček např. ve škole, v kavárně, v čekárně, v knihovně budeme velmi rádi.

Účastníci si hradí pouze dopravu, ubytování a jídlo.

Kurz vede Dana Feminová – zakladatelka a předsedkyně Centra Narovinu. V případě zájmu prosím kontaktujte přímo jí: dana.feminova@adopceafrika.cz, mobil: 777 711 911. Na Vaše otázky Vám ráda odpoví.

Centrum Narovinu
Sokolská 1802/32, Praha 2, 120 00
+420 732 203 196
www.centrumnarovinu.cz

náhled 1027_letak_dobrovolnici_2014.jpg
V roce 2003 žilo v Německu, Francii, Řecku a Itálii dohromady 10,6 milionů dětí. Stejný počet jich v tomtéž roce celosvětově zesnulo. V naprosté většině těchto případů tomu šlo předejít. 4.cíl

4.cíl
Snížit dětskou úmrtnost

Obrázky k cílům MDG jsou práce studentů Střední grafické školy Hollar v Praze