Cesta k textu na webu --> www.ceskoprotichudobe.cz > Kalendář

Fronta na záchod

Termín konání:  22.03.2014

Region:  Praha

Václavské náměstí, Praha, 22. března od 10:00 do 18:00

Čistá toaleta, tekoucí voda z kohoutku a pravidelná sprcha – pro někoho je to samozřejmá součást dne, kterou ani nevnímá. Pro 2,5 miliardy lidí však přístup k čisté vodě a možnost dodržovat základní hygienu znamená luxus, který si nemohou dovolit.

Navštivte interaktivní výstavu UNICEF spojenou s odpoledním koncertem a neobvyklou kavárnou, ve které budou hosté místo na židlích sedět na designových toaletních mísách značky Roca. Přijďte se v sobotu 22. března 2014 mezi 10 – 18 hod. dozvědět, jak žijí děti a jejich rodiny v jiných částech světa.

Za příspěvek v hodnotě 50 Kč, kterým veřejnost podpoří programy pomoci UNICEF, obdrží hosté vstupenku na výstavu a budou moci ochutnat prémiové kávy z řady Tchibo Privat Kaffee či jiné občerstvení. Hlavním partnerem akce je společnost Kimberly-Clark Professional*.

 

Více informací naleznete na www.unicef.cz/fronta.

Na světě žije 2,2 miliardy dětí, pod hranicí chudoby jich žije 1 miliarda. Každé druhé dítě na této planetě je připraveno o své dětství v důsledku chudoby - ohroženo podvýživou nebo hladem, AIDS a dalšími nemocemi. 1.cíl

1.cíl
Odstranit extrémní chudobu a hlad

Obrázky k cílům MDG jsou práce studentů Střední grafické školy Hollar v Praze