Cesta k textu na webu --> www.ceskoprotichudobe.cz > Kalendář

Mimoňská party aneb Skoro normální koncert

Termín konání:  02.04.2014

Region:  Praha

Sdružení Spolurádi o.s. Vás s radostí zve na velkou MIMOŇSKOU PARTY aneb SKORO NORMÁLNÍ KONCERT, na které nikdo nebude mimo! Akce se uskuteční ve středu 2. 4. 2014 od 19h v Lucerna Music Baru v Praze.

Mimoňský program bude více než lákavý: mimoderovat bude herec JAROSLAV DUŠEK společně s Kubou Zachatou (s Downovým syndromem)!

Vystoupí kapely klidné i ulítlé: YELLOW SISTERS, VASILŮV RUBÁŠ a BEDŇÁCI. Celý prostor se rozzáří díky světelné show - VIDEOMAPPINGU. Bariéry budou bořit umělečtí TLUMOČNÍCI DO ZNAKOVÉHO JAZYKA, vozíčkáři se dostanou dovnitř SCHODOLEZEM (prosíme, hlaste se předem). Jen ti, kteří sem přijdou spolu se sdružením Adventor oslavit MEZINÁRODNÍ DEN AUTISMU, budou muset nechat auta venku :-)

Prostřednictvím večera chceme ukázat široké veřejnosti, že spolužití s lidmi s postižením přináší do života spoustu veselých okamžiků a zábavy. Hlavně ale chceme šířit myšlenku, že NENÍ DŮLEŽITÉ BÝT "NORMÁLNÍ", HLAVNÍ JE BÝT SPOLU RÁDI.

Vstupenky jsou již k dostání v předprodeji na pokladně Lucerna Music Baru a v síti Eventim. Ceny vstupenek: 200 Kč na místě, 150 Kč v předprodeji a 100 Kč pro držitele průkazky ZTP.

Facebook

Více než 100 milionů dětí stále ještě nemá přístup ani k základnímu vzdělání. Devadesát sedm procent z nich žije v rozvojových zemích, téměř šedesát procent z nich jsou dívky. 2.cíl

2.cíl
Dosáhnout základního vzdělání pro všechny

Obrázky k cílům MDG jsou práce studentů Střední grafické školy Hollar v Praze