Cesta k textu na webu --> www.ceskoprotichudobe.cz > Kalendář

Seminář o rozvojové spolupráci v Africe

Termín konání:  15.11.2015

Region:  Praha

Wontanara seminář o rozvojové spolupráci v Africe

Chceš smysluplně pomáhat, seznámit se s novými lidmi, kulturami a získat zkušenosti v oblasti rozvojové spolupráce? Chceš  se podílet na našich projektech?

Máš grafické nadání, baví Tě online media, střih videa, fotíš nebo bys nám rád pomohl s administrativou, propagací, organizováním akcí či fundraisingem? 

Wontanara se již 16 let zabývá rozvojovou spoluprácí v západoafrické Guieji. Představíme Ti náš tým a naše projekty (adopce na dálku, stavba škol, zdravotní péče, přístup k vodě). Rádi bychom také s tvou pomocí měnili svět k lepšímu.

Kdy?
15.11.2015 12

Kde?
Wontanara, Sokolská 32, Praha 2, metro I.P.Pavlova

Seminář povede zakladatelka projektu Táňa Bednářová na téma Rozvojová spolupráce Adopce na dálku v celkovém kontextu spolu s Tomášem Tožičkou, koordinátorem kampaně Česko proti chudobě, který rád odpoví na vaše dotazy.

Můžete se těšit na zajímavé promítání a fotky z našich cest do Guineji. Během celého odpoledne Vám zajistíme kávu a občerstvení. Od 19:00 proběhne ukázková hodina bubnování gambijského bubeníka Papise Nyasse (Centrum Malaika )

Prosím potvrďte svou účast: silvie@wontanara.cz

Více než 100 milionů dětí stále ještě nemá přístup ani k základnímu vzdělání. Devadesát sedm procent z nich žije v rozvojových zemích, téměř šedesát procent z nich jsou dívky. 2.cíl

2.cíl
Dosáhnout základního vzdělání pro všechny

Obrázky k cílům MDG jsou práce studentů Střední grafické školy Hollar v Praze