podporují naši kampaň
Chantal Poullain

Chantal Poullain
(všechny osobnosti)

s podporou
Evropská komise Udržitelná Evropa pro každého Česká rozvojová agentura
sponzoři a partneři
Expodům.cz

(všichni sponzoři a partneři)

Cesta k textu na webu --> www.ceskoprotichudobe.cz > Zapojení > Chcete se přidat?

Chcete se přidat ?

V následujícím formuláři nám můžete dát vědět, jakým způsobem se k naší kampani chcete přidat.

Kontaktní email: 

(je nutné vyplnit, ověřuje se přes něj, zda údaje souhlasí)

 

Chci zaslat poštou bílou pásku a informační materiály (zdarma)

Kontaktní informace:

Jméno:
Příjmení:
Ulice:
(případně organizace apod.)
Město:
PSČ:
Stát:

 

Chci přidat email do mail-listu a být informován o akcích kampaně, žádostech o pomoc apod.

Mohu pomoci v oblastech:
 pomoc na stánkuJedna z nejobvyklejších forem. Často pořádáme akce pro veřejnost, kde potřebujeme pomoc, zejména při rozdávání materiálů. Je dobré, když o kampani a obecně pomoci nejchudším zemím něco víte, není to ale podmínka.
 distribuce letákůPři větších akcích v Praze či regionech, míváme letáčky s pozvánkou. Lze je dát třeba do školy, kaváren, či jiných veřejně přístupných míst.
 administrativní pomocV naší centrále v Praze – Hostivaři občas potřebujeme pomocnou ruku při přípravě materiálů, letáčků apod. Vhodné zejména pro toho kdo to má blízko ;-)
 školySnad nejdůležitější skupinou, kterou bychom rádi oslovili, jsou mladí lidé, od ZŠ po VŠ. Mnohé partnerské organizace nabízí akce či výukové programy zaměřené na rozvojové vzdělávání. Máte u vás ve škole o něco podobného zájem? Můžeme vás o podobných nabídkách informovat.
 překladyJsme součástí mezinárodní koalice a často přebíráme různé zajímavé materiály či texty. Nejčastěji jde o AJ, ale i o další evropské jazyky. Byla by škoda takového potenciálu nevyužít – jestli máte zkušenost s překládáním, mohli bychom vás o takových nabídkách informovat. (U větších překladu bývá šance překlady alespoň částečně honorovat...)
 grafikaZabýváte se profesionálně či amatérsky grafikou, kreslením? Na akce i do materiálů potřebujeme spousty obrázků, návrhů... Kreativitě se meze nekladou!
 mediální práceVěnujete se psaní, rádiu, máte zkušenost s médii, kontakty na ně? Co takhle zkusit pomoci nám šířit informace o pomoci nejchudším zemím?
 Internet a webJestli umíte tvořit či spravovat weby, multimediální formáty, zařídit hosting - můžete svými schopnostmi pomoci myšlenkám naší kampaně.
 nabídky na zaměstnání, stážePokud vážně uvažujete nad možností, zda v oblasti zahraniční rozvojové spolupráce působit pracovně, můžeme vás informovat o různých nabídkách a výběrových řízeních v organizacích a projektech.
jiné:

Kraj kde mě zajímá dění:

(můžete vybrat i více krajů, např. kraj kde bydlíte+kraj kde studujete apod.)

Hlavní město PrahaStředočeský krajJihočeský kraj
Plzeňský krajKarlovarský krajÚstecký kraj
Liberecký krajKrálovéhradecký krajPardubický kraj
VysočinaJihomoravský krajOlomoucký kraj
Zlínský krajMoravskoslezský kraj

Něco málo o mně:

Mám zkušenost s dobrovolnictvím: ano
ne
Studuji: základní školu
střední školu
vysokou školu
studia mám za sebou...
   

Poznámka...

Pokud nám chcete napsat něco jiného, na co se formulářík nehodí, samozřejmě nám to stále můžete poslat normálně  e-mailem na info@ceskoprotichudobe.cz

Na této planetě nemůžeme dosáhnout rozvoje a trvalého míru, pokud budou ženy ve společnosti nadále odsouvány do podřadných, často nebezpečných a úmorných společenských pozic. 3.cíl

3.cíl
Prosazovat rovnost pohlaví a posílit roli žen ve společnosti

Obrázky k cílům MDG jsou práce studentů Střední grafické školy Hollar v Praze